Sortie'den Sonra Etiler'de

Etiler'de yeni nesil meyhane eğlencesi devam ediyor

12 Şubat 17:03

TOURİSM EXCLUSİVE

İstanbul'un gözbebeği eğlence mekanlarından olan Sorti'deki başarılı ivmelerini Etiler'de de devam ettiren ve alışılmışın dışında Etiler'de yeni nesil meyhane eğlencesini kazandıran Etna Alaturqua, dün geceye damga vurdu. Sahne başarısıyla adından söz ettiren sanatçı Arif Güngör'ün sahnesine yeşilçamın unutulmaz sultanı Bahar Öztan sanat müziği ziyafetiyle konuk oldu.

Sortie'nin çok başarılı mekanlarından olan Etna Alaturqua, Etiler'deki yeni yerini büyük bir çoşkuyla açarak alışılmışın dışında yeni nesil konseptiyle dikkatleri üzerine çekti. Yazın Sortie, kışın Etiler anlayışıyla eğlenceye yeni bir anlam kazandıran mekan dün gece Etiler'e bir kere daha damga vurdu.

İstanbul sahnelerinin aranılan solistlerinden Arif Güngör'ü bünyelerine ekleyen Etna'da yeşilçamın dillere destan sultanı Bahar Öztan mikrofunu alıp dinleyicilerine unutulmaz bir sanat müziği ziyafeti verdi., Aralarında sanat, sinema ve iş dünyasından çok özel isimlerin de bulunduğu dinleyiciler arasında ünlü modacı Pınar Bent'te bu gecede dostlarının yanında olup, unutulmaz anlar yaşatan yeşilçam sultanının sahnesindeydi.

Kendisi gibi sesi de inanılmaz güzel olan Bahar Öztan kendisine mikrofon uzatan magazin muhabirlerine ''Galiba sahneleri özlemişim her an geri dönebilirim kadim dostum Arif Güngör'e de çok teşekkür ediyorum'' dedi.