Teröre İnat ‘En Başarılı Yönetici’ seçildi

Terörün alabildiğine yoğunlaştığı Güneydoğu Anadolu bölgesinde turizm alanında en başarılı yönetici genç turizmci Hüseyin Aslan seçildi

7 Mart 21:10

TOURİSM EXCLUSİVE

Turizm ve Otelcilik sektörünün en prestijli dergilerinden olan QM Dergisi’nin “Quality Management Awards 2016-Türkiye Turizminin En İyileri” yarışmasında Batman’dan genç turizmci Hüseyin Aslan teröre inat Türkiye Turizminin en iyileri arasına girerek  Güneydoğu Anadolu Bölge Turizmi için büyük bir başarı elde etti. Türkiye Turizminin en iyi yöneticileri arasına girerek Güneydoğu Anadolu bölgesinin en başarılı yöneticisi olan Hüseyin Aslan, her zaman terörle gündeme gelen Güneydoğu Anadolu bölgesinde ‘’En iyileri ‘’ arasına girmenin haklı gururunu yaşıyor. Geliştirdiği sosyal projeler, otelcilik sektöründe elde ettiği başarılar, medya ve tanıtım çalışmaları ile Batman’a kazandırdığı turizm katkılarından ötürü QM Dergisi tarafından Güneydoğu Anadolu Bölgesinde en başarılı yöneticisi olarak ‘’ Türkiye Turizminin En İyileri’’ arasına giren  Aslan, başarısını diyalog, istişare, proje geliştirme, medya ve tanıtım hizmetlerine dayandırıyor. Sektöründe ey iyi ve en prestijli Dergi olarak tanınan QM Dergisi tarafından Türkiye genelinde Güneydoğu Anadolu bölgesinde en başarılı yönetici arasına giren Hüseyin Aslan; Batman için elimizden geleni yapmaya çalıştık bu başarıyı tüm Batmanlı hemşerilerime armağan ediyorum dedi.

 

“TERÖRÜN KİMSEYE FAYDASI YOK”

Aslan; “GM tarafından  ‘’ en iyileri ‘’ arasına girmek benim için büyük bir gurur, terörle anılan ve terörün yoğun olduğu bir bölgede turizm ve otelcilik alanında bu başarıyı tüm Güneydoğu halkına armağan ediyorum. Huzurla birlikte bölgemiz çok daha güzel olacak insanlarımız çok daha mutlu olacaktır. Batman ve Güneydoğu Anadolu bölgemiz turizm açısından keşfedilmeye bekleyen yörelerimizden biri. Gerçek anlamda huzur geldiğinde ve gerçek anlamda tanıtım yapıldığında bölgemiz ekonomik alanda kalkınacağı gibi sosyokültürel anlamda da gıpta ile bakılan bir bölge olacaktır. Çünkü tarihi ve turistik alanlarımız henüz görücüye çıkmamıştır. Bu bölgelerin tanıtımı ve turizm gelişmesi ile birlikte Güneydoğu Anadolu Bölgemiz çok daha modern bir hale gelecektir. Terörün kimseye faydası yok. Birlik ve beraberlik içinde el ele vererek bölgemizi kalkındırmak zorundayız. Daha güçlü bir Türkiye ve daha güçlü bir millet için süreçli çalışmak ve birlikteliğimizi korumamız gerekir. Bizler çalıştıkça, birlik oldukça Türkiye kazanır. dedi. 

VALİYİ UNUTMADI 

Konuşmasında Vali Ahmet Deniz'e Batman turizmine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eden Aslan, “Valimiz Ahmet Deniz’in başarımızda büyük emeği söz konusudur her alanda bizleri ve genç girişimcileri destekleyen Valimizin turizm ve tanıtım konusunda verdiği çabalar taktire şayandır. Bir ilin kalkınması, büyümesi ve gelişmesi için Valilerin fonksiyonu çok önemlidir. Batman’ın gelişiminde önemli rol oynayan sayın Valimiz Ahmet Deniz’e de turizme verdiği desteklerden ötürü şükranlarımı sunuyorum” dedi.