Travelshop Turkey, Hindistan’da 5 farklı şehirde Türkiye tanıtımı gerçekleştirdi  

Travelshop Turkey’in gönüllü turizm elçisi Murtaza Kalender ve ekibi,  Hindistan’da Türkiye prezentasyonu gerçekleştirdi

11 Şubat 10:18

TOURISM EXCLUSIVE

 

Türkiye tanıtımı için gönüllü Turizm elçisi olanTravelshop Turkey, ACE of MICE by Turkish Arlines Turizm fuarının hemen ardından, Hindistan’ın 5 büyük şehrinde, Türkiye’den 20’den fazla Turizm firmasıyla birebir görüşmelerde bulunarak Türkiye prezentasyonu gerçekleştirdi. 

TRAVELSHOP TURKEY, Le Meridien Bodrum, Renaissance Polat Istanbul, İSFANBUL, Hyatt Regency Istanbul Ataköy, Le MeridienIstanbul, Travellux Cappadocia, Ramada  İstanbul Golden Horn, Capadoccia Cave Resort Hotel & SPA, Pullman İstanbul Hotel & Convention Center, Travelshop Turkey,WorkShop TravelShop, ISTTA,Grand Hyatt İstanbul, Sabtour Antalya, Centro West Side Istanbul & West Side Arjaan by Rotana Istanbul, Magic Line Productions, The Marmara Pera İstanbul, Climaxtours  Turkey, Al-Rashed Travel, Long Beach Resort ve Miracle Beach Resort katılımcıyla Hindistan’da Türkiye tanıtımı gerçekleştirdi.

TRAVELSHOP TURKEY, HINDISTAN’DA 5 FARKLI ŞEHIRDE TÜRKIYE TANITIMI  

Etkinliği düzenleyen Travelshop Turkey yetkilisi Murtaza Kalender’den edinilen bilgiye göre, etkinliğe 5 ayrı şehirde katılım gösterildi ve Hindistan’ın 2 ayrı Büyük fuarı olan OTM ve BLTM’de de Türkiye standları kuruldu.

TRAVELSHOP TURKEY’in STANDINA YABANCI  BAKAN ve ELÇİLERDEN ZİYARET

Fuarda Mumbai başkonsolosumuz Tolga Kaya Bey ve Yunanistan Turizm Bakanı ile birçok ülkenin başkonsoloslukları ile büyükelçileri stantı bizzat ziyaret ederek onurlandırmışlardır.

TRAVELSHOP TURKEY TÜRKIYE, EN IYI ŞEKILDE TEMSİL EDİLDİ

Fuarda kendi firma logosu yerine Turizm Bakanlığı logosu kullanılarak tamamen Resmi bakanlık standı görünümündeydi ve şık bir stantla, Türkiye, en iyi şekilde temsil edildi.

TRAVELSHOP TURKEY 5 AYRI ŞEHIRDE TÜRKIYE SUNUMU

5 Ayri Şehirde Türkiye Sunumu Yapilarak 81 İlin Tanitimi Gerçekleştirildi

Mevcut turizm pastasının genişletilmesi, özellikle Bodrum, Marmaris, Fethiye bölgelerinin düşük sezonlarda da kalkınabilmesi için MICE ve Düğünlere yönelik tanıtımlar gerçekleştirildi.

TRAVELSHOP TURKEY CEO’su MURTAZA KALENDER HİNDİSTAN’DAN MUTLU AYRILDI

Murtaza Kalender, beraberinde götürdüğü 20’de fazla Türk firmalarımız aracılığıyla Düğün ve MICE grup talepleri aldığını belirtirken tüm katılımcıların mutlu bir şekilde döndüklerinin altını çizdi. 

Murtaza Kalender, tanıtım çalışmalarının 81 ile yayılarak ve 12 ay boyunca değişik kategorilerdeki turizm alanlarının sürdürülebilir olmasına önem verdiklerini belirti.

 

Bir sonraki etkinliğin dini temalı Holy Lands Workshop ve Fam Tripleri olarak Mart ayında gerçekleştirileceğini belirten Murtaza Kalender, Mayıs ayında da müteakiben Fethiye merkezli Yacht Cruise Wokrshop ve Fam Tripleri düzenleneceğini aktardı.