Turizmin Hürriyet için ayrı bir yeri var

Hürriyet Seyahat Ege Bölgesi Temsilcisi Deniz Sipahi;Bu ülkenin, bu coğrafyanın güzelliklerini, değerlerini ve elbette Anadolu’yu anlamlandıran insanlarımızı anlattık, tanıttık ve hep hatırlattık” dedi

5 Aralık 13:06

TOURISM EXCLUSIVE

Hürriyet Seyahat Ege Bölgesi Temsilcisi Deniz Sipahi; “Hürriyet Gazetesi olarak sadece turizm değil, Türkiye’yi ilgilendiren her konuyu, her toplumsal olayı desteklemeyi kendimize görev edindik. Turizmin Hürriyet için ayrı bir yeri var. Türkiye’nin ilk sektör eki Hürriyet Seyahat bundan tam 16 yıl önce yayın hayatına başladı. Hürriyet yazarları gidilmedik şehir, gidilmedik yer bırakmadılar. En güzel köyler, en güzel göller, en güzel coğrafyalar, en güzel yemekler, en güzel gelenekler hepimizin yazı konusu oldu. Bu ülkenin, bu coğrafyanın güzelliklerini, değerlerini ve elbette Anadolu’yu anlamlandıran insanlarımızı anlattık, tanıttık ve hep hatırlattık” dedi.

“Şehirlerimizi Keşfedelim” turları düzenledik

Hürriyet olarak yıllar içinde TÜRSAB ile birlikte “Şehirlerimizi Keşfedelim” turları düzenledik. Her kentin fikir önderleriyle buluştuk, o kentleri, öne çıkan değerlerini hem yaşadık hem de keyif aldık.

Travel Turkey’in yıllardır medya sponsoruyuz

Bu sponsorluğu sektöre olan inancımızı ve desteğimizi göstermek için başlattık ve devam ettirmekte kararlıyız.

Türkiye’nin her konuda daha iyisini yapabileceğine inanıyoruz

Hürriyet olarak Türkiye’nin geleceğine yöneliyoruz. Bu coğrafyanın kıymetini biliyoruz. Anadolu insanının sağ duyusuna inanıyoruz. Türkiye’nin her konuda daha iyisini yapabileceğine inanıyoruz.

Turizme de sadece ülkemize gelen turist sayısı ve bıraktığı döviz olarak bakmıyoruz

Çünkü turizmin demokrasileri, ülkeler arası ilişkileri, insanlar arasındaki dostluğu güçlendirdiğini biliyoruz. Dünyanın her yerinden insanlar gelsin istiyoruz. Bizi daha iyi tanısınlar istiyoruz. Bu ülkeyi özel yapan detayları deneyimlesin istiyoruz.

Travel Turkey’e medya sponsoru olurken hem sektöre olan inancımızı anlatmak istedik hem de İzmir’in, Ege’nin potansiyeline dikkati çekmek istedik

Türkiye’nin her bölgesi ayrı bir değerdir. Türkiye’nin her kenti hoşgörüyü, medeniyeti, insanlığı bizlere hatırlatır. Travel Turkey’e medya sponsoru olurken hem sektöre olan inancımızı anlatmak istedik hem de İzmir’in, Ege’nin potansiyeline dikkati çekmek istedik. İzmir, Türkiye’nin Egenin incisidir. Bizim için değerlidir. Türkiye’ye gelen her turistin buralardan geçmesini, buraları tanımasını, insanımızın samimi duygularını içselleştirmesini, deneyimler yaşamasını istiyoruz. Belki de sevip, İzmir’in Urla’sına, Aydın’ın Kuşadası’na, Balıkesir’in Assos’una, Çanakkale’nin Bozcaadası’na, Muğla’nın Bodrum’una, Marmaris’ine, Fethiye’sine yerleşsinler. Yerleşsinler ki bizim Türkiye’nin gönül elçisi olsunlar.

 

Sipahi; “Travel Turkey’in her zaman olduğu gibi başarılı geçmesini diliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.