Yaza Şimdiden Hazırlanın

2017’nin vücut şekillendirmede son trend yöntemi ameliyatsız bölgesel incelme ile bölgesel yağlarınıza veda edin, yaza fit şekilde girin

1 Mart 21:54

TOURİSM EXCLUSİVE

Sadece kadınların değil erkeklerin de kabusu olan bölgesel yağlardan kurtulmak için cerrahi operasyona gerek kalmıyor. Yaza fit girmek için başlanan diyetler ve sporlar her ne kadar etkili olsa da bölgesel yağlara veda etmek zor oluyor. Yaz kış uygulanabilen, son teknolojik yöntem olan yüksek yoğunluklu ses dalgaları ile bu yağlardan kurtulmak artık mümkün.

Vücuttaki bölgesel yağlanmanın başında gelen karın, bel, basen, bacak içi, üst kol bölgelerine uygulanan soğutma odaklı ultrason teknolojisi ile Lipocel Body Hifu, yenilikçi teknolojisiyle ile  ağrısız ve günlük hayatı etkilemeden, bölgesel incelmede cerrahi işlemlere eş değer bir sonuç sağlıyor.  Soğutma teknolojisi sayesinde cildi korurken yağ dokusuna yüksek yoğunluklu odaklı ultrason enerjisi vererek yüz güldürücü sonuçlar elde ediliyor.Bir öğle arasında bile uygulanabilecek yöntem ile fazlalıklardan kurtulun, bu yaz sizin yazınız olsun. Beautyform güvencesiyle Türkiye’ye gelen Lipocel Body HIFU, bölgesel zayıflamada etkili bir çözüm sunuyor.